מדיוורי בלוג אהבתי

מדיוורי בלוג אהבתי

מה שלומכם? איך אתם?

הימים האלה של בין חג לחג, בין זיכרון לדיכאון, זה לא לאנשים חלשים. בשבוע הזה במיוחד, אני מרגיש איך ספרטה זורמת לי בדם. בטוח שאני לא לבד, ושגם לא צריך מצבה צבאית כדי לחוות את כל זה.

אבל אתם יודעים, החיים לא עוצרים. במיוחד עבור עצמאים. נכון, אתה יכול לקחת את ההפסקות שלך. אתה יכול לכסות את הראש או להישאר במיטה או לא לענות לטפון – אבל רק אם אתה מוכן לא להרוויח החודש. ולקבל את זה שמי שלא ענית לו היום עלול לא להתקשר יותר.

אז מה עושים? איך קמים והולכים למשרד ועושים ועושים. רק נגמר יום זיכרון אחד וכבר מתגנב לו אחר. ואיזה בן אדם יישב עכשיו על הטלפון ויתקשר ללקוחות כדי לתאם עוד פגישת עבודה ועוד משתתף בסדנה. שקט עכשיו, בבקשה. בלי אנשים.

אני קם בבוקר וכותב. בבלוג. עוד פעם ועוד פעם ועוד פעם. כמו שען זקן שנכנס למעבדה שהיא חנות שהיא מעבדה, פותח את חלון הראווה, לוקח שעון זקן לידיים ונובר. ומפרק. ומותח. ובוחן. עד שישמע את הטיק-טק של פוסט שעובד. ומקווה שאולי אולי היום אף אחד לא ייכנס. ומקווה שאולי היום בכל זאת כן ייכנסו, שהעולם לא שכח שאני כאן.

כשאתה כותב בבלוג שלך כל יום, כל יום אתה פותח את החנות שהיא מעבדה שהיא חנות ונובר בשעונים ישנים וחדשים, האנשים שעוברים כל יום בחוץ עוצרים ונכנסים. כל יום. כל יום עוצרים כמה אנשים. ושואלים. וממששים את השעונים. לפעמים אפילו קונים.

בלי לייקים. בלי שיתופים. עם כרטיס אשראי. ככה זה עם בלוגים. עולם ישן ישן, אבל כולו שלך. בלי שאלות של סנאטורים. בלי הסברים של צוקרברג. רק אתם והלקוחות שלכם והשיחות שלכם והעסקאות שלכם.

עוד אין לכם בלוג משלכם?

בסדר. חכו עם זה עוד שבוע. או חודש. או שנה. אולי הוא יפתח את עצמו. עד אז, אתם מוזמנים לשלי. נמתח שעונים ביחד. אתם תלמדו דברים חדשים. ואני? אני אזכר שאני לא לבד. אפילו ביום הזיכרון.

המלצות

“מאוד נהניתי מסדנת הכתיבה שלך. היא היתה משמעותית ומועילה בשבילי בגלל השילוב בין המצגות והליווי והמענה האישי. הרגשתי שקיבלתי מענה טוב ומועיל בכל ההתלבטויות שעלו לי במהלך הקורס: איזה תוכן לכתוב ואיך לגשת לתהליך הכתיבה. המשובים המפורטים עזרו לי מאוד בשיפור והבנת תהליך הכתיבה העסקית, בקבלת ביטחון בקול האישי שלי ובהבנה מה עובד ומה פחות.

קיבלתי הרבה רוח גבית בקשר לשימוש בהומור וקול ייחודי שלי. לפני הקורס לא הייתי בטוחה שיש לזה מקום בכתיבה עסקית ולא אישית, אבל נתת לי הרבה ביטחון להעז ולהשמיע אותו, מה שהפך את תהליך הכתיבה העסקית להרבה יותר מתגמל ומהנה ומרגש עבורי.

אתה מרצה מעולה ונדיב בחלוקת הידע, מעודד רצון ומוטיבציה לכתוב וזו היתה דחיפה מעולה מבחינתי בשביל להתחיל להריץ מחדש את הבלוג שזנחתי מזמן.”

(מאיה וקסלר)

“החלק הכי טוב בקורס מבחינתי היה העריכה שלך לפוסטים. זה מה שהפך את התאוריה למשהו יישומי, שעזר לי להבין איך להשתפר. הרגשתי איך מפוסט לפוסט ההערות שלך נכנסו לי לראש והצלחתי ליישם חלק לפחות. הסדנה נתנה לי דחיפה להתחיל לכתוב וביטחון שמה שאני כותבת על הנושא יעניין מישהו. אני מרגישה שאני מתחילה את הבלוג עם הרבה יותר בטחון בעצמי ממה שהייתי לפני הקורס.

אם יהיה קורס המשך אשמח לקבל פרטים.”

(אפרת בריט)

סדנת הבלוגריות הבאה נפתחת ביום שלישי, 24.4. נשארו בה מקומות בודדים.

שיהיה לכם יום זיכרון קצר קצר ויום עצמאות ארוך ארוך. הלוואי שתאהבו ותהיו נאהבים עד מאוד. וזיכרו שעצמאות, יש בה לא רק רק זכות לחירות שלכם, אלא גם מחויבות לחירותם של אחרים.

השבוע הבא יהיה רגיל לגמרי. שבוע ככל השבועות. יש למה לחכות.

 

אהבתם? שתפו את הפוסט
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה ריקהבחזרה לחנות