מה הוא חושב עלי

מה הוא חושב עלי

יצא לכם לראות טין אייג’ר מאוהב בזמן האחרון?

לא מראה מלבב. אנחנו מדברים על מכונת ייצור הורמונים עם מוח *כזה* קטן, שעסוקה (כן, בעצם זו טין אייג’רית שאני מדבר עליה הפעם) נון סטופ בשאלת השאלות, “מה הוא חושב עלי?”

תצחקו כמה שאתם רוצים, אבל מתי בפעם האחרונה חיכיתם שלקוח יענה לכם הצעת מחיר ששלחתם? מתי בפעם האחרונה תהיתם אם לקוח מרוצה מהעבודה שלכם? אם שותף פוטנציאלי ירצה או לא ירצה לעבוד אתכם? מתי בפעם האחרונה לבשתם בגד חדש ונכנסתם לחדר או אולם כנסים, ותהיתם מה הקולגות והמכרים שלכם יחשבו?

מה אתם? מכונת ייצור הורמונים עם מוח *כזה* קטן? ברור שלא.

אז מה הוא חושב עלי באמת?

ועדיין, תראו כמה זמן אנחנו מבזבזים על שאלות כמו “מתי הוא יחזור אלי”, “האם הוא רוצה לעבוד אתי”, “האם הם יקבלו את ההצעה שלי”,  “האם לא קלקלתי את המכרז עם הציטוט המיותר ההוא של לקוח”.

שחררו.

שחררו.

שחררו.

הם לא חושבים עליכם. הם חושבים על עצמם. והם יחזרו אליכם כשהם יתגברו על הדחיינות שלהם. או כשהמנהלת שלהם תאשר או תדחה את ההצעה. אולי הם יגידו לכם אם הם מרוצים. אולי לא. הם לא חושבים על הרגשות שלכם. הם חושבים על שלהם.

יש לנו כל כך מעט זמן על הכדור הזה וכל כך הרבה לעשות, להרגיש, להשיג, לאבד. כל כך קשה לנו להבין מה אנחנו מרגישים לכל הרוחות. אל תבזבזו את הזמן על מה שהם מרגישים. הם יספרו לכם כשיגיע הזמן. אולי.

אם יגיע הזמן.

אהבתם? שתפו את הפוסט
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה ריקהבחזרה לחנות