סדנת מסרים ארגונית – צוותית

דירקטוריונים והנהלות, צוותי שיווק או מחלקות תמיכה, מנהלי מוצר ומנהלי פרויקטים, HRיסטים ואנשי הדרכה. כולם מתקשרים החוצה. בעצם, תקשורת היא הגביע הקדוש של הארגון המודרני והעובד המודרני. תקשרת מצוין – סחתיין, אתה בדרך להצלחה. תקשרת רע – אתה החולייה החלשה.

איך לדבר עם עובדים, עם קולגות, עם מנהלים, עם לקוחות, עם חדרי מצב, עם קורבנות. איך להקשיב. איך להבין. איך להעביר הוראה, בקשה, איך להיות אותנטי, איך להיות רגיש, איך להעביר חמלה, איך להכיל, איך להיות ענייני.

וכמובן, איך לדאוג שמה שהכי חשוב לנו יעבור בצורה הטובה ביותר: האסטרטגיה החדשה, הוראות הבטיחות, המבצע, הדרך להפעיל את האפליקציה, הפנייה לבעלי המניות.

בואו, בואו תגידו מה אתם צריכים להעביר הלאה ונמצא ביחד את המסרים הנכונים שלכם. עדיף להתחיל עכשיו. כי בינתיים, הקהל שלכם פשוט לא יודע מה אתם רוצים – ואתם לא מגרדים את הפוטנציאל שלכם: במכירות, בבטיחות, בשביעות רצון של לקוחות, בשימור עובדים, בגיוס מנהלות. לא חבל?

בואו נתחיל. דברו איתי.

צפריר
052-7294433
bashanpr@gmail.com

ואחרי שכבר הזמנתם, אל תשכחו שכתיבה זה לא הוקוס פוקוס. אתם צריכים הכשרת כתיבה ארגונית אמיתית. אתם צריכים קורס כתיבה עסקי ארוך וממושך. אתם צריכים תהליך. ומכיוון שלא תמיד יש זמן לכל זה, אל תשכחו להזמין את “כתיבה אפקטיבית” ו”תכתוב תרוויח”.

אל תשכחו, כדי שהאנשים שלכם לא ישכחו.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה ריקהבחזרה לחנות