סדנה לכתיבת בלוג ארגוני // סדנת תוצרים

ארגונים ועסקים רבים זקוקים לתוכן איכותי שאותו רק אנשי הארגון יכולים לכתוב. הצרה היא, שלמהנדסים ויועצים, אנשי שיווק וכלכלנים, מדעני נתונים ועובדי מידע אחרים פשוט אין זמן לכתוב. הם מומחי התוכן האולטימטיביים. לפעמים הם אפילו כותבים לא רעים – אבל יש להם הרבה יותר מדי עבודה. למי יש זמן לכתוב?

סדנאות התוצרים של כתיבה אפקטיבית נותנות מענה לצורך המציק והמתמשך הזה אחת לתקופה, בשיטת זבנג ו(כמעט) גמרנו. ככה עושים את זה: הארגון מרכז את מומחי התוכן ליום עבודה אחד של 4-8 שעות שכולל בתחילתו הכשרת כתיבה אפקטיבית. מיד אחרי ההרצאה, המשתתפים עוברים לכתיבה בליווי צמוד – ובסוף יום העבודה לחברה יש את 8-10 המאמרים או הפוסטים שתמיד רציתם לכתוב אבל לא היה לכם זמן.

ניתן להוסיף לסדנאות רכיב עריכה כדי להביא את התוצרים לרמה גבוהה במיוחד. התוצאה: סל תוצרים כתובים שיספק את צרכי התוכן של הבלוג הארגוני, אתר האינטרנט, הפייסבוק או המאמרים לעיתונות למשך שלושה-שישה חודשים.

בין התכנים בסדנה: 

סטורי טלינג

עקרונות יסוד

עקרונות הכתיבה המעאפנה

כתיבת תכנים בפועל בזמן אמיתי בליווי צמוד

עריכה אופליין (בתשלום נוסף)

צפריר

052-7294433

bashanpr@gmail.com

ואחרי שכבר הזמנתם, אל תשכחו שכתיבה זה לא הוקוס פוקוס. אתם צריכים הכשרת כתיבה ארגונית אמיתית. אתם צריכים קורס כתיבה עסקי ארוך וממושך. אתם צריכים תהליך. ומכיוון שלא תמיד יש זמן לכל זה, אל תשכחו להזמין את “כתיבה אפקטיבית” ו”תכתוב תרוויח”.

אל תשכחו, כדי שהאנשים שלכם לא ישכחו.

 
0
    0
    העגלה שלך
    העגלה ריקהבחזרה לחנות