סדנאות והרצאות סטורי טלינג

(אם אתם צריכים את הגרסה הקצרה – פשוט מהרו לתחתית העמוד הזה.)

רוב הסיפורים של עסקים הולכים בערך ככה: “פעם הייתי נורא עצוב ולא מצליח, אבל אז נדלקה לי הנורה של ההארה והתחלתי לנשום לבפנים של הצ’אקרה של היעדים העסקיים שלי, והיום אני מוכר פי חמישה, ממלא סדנאות, יוצא להפלגות, מחלק חתימות, מממן יתומים – ואול אין אול אתם חייבים להיות כמוני, כי להיות אני זה שוס שאין לתאר”.

כולם נשמעים ככה. אפילו וול מארט. אפילו אמאזון.
יש לכם סיפור בדיוק כזה, נכון? אחלה. תזרקו אותו לפח. לא אמין.
ובמקום זה, תחשבו בקטן. תחשבו על כל הפעמים ביום שאתם מספרים סיפורים. כשאתם מגיעים לעבודה (על הפקקים), כשאתם מגיעים הביתה (על הפקקים), כשאתם עוזרים לילדה עם השיעורי בית ומספרים לה איך שאול הלך לחפש אתונות (ונתקע בפקקים).
תחשבו על הסיפור על הלקוח הסיני שעושה גרעפסים ועל הספק שתמיד מאחר לפגישות ועל העובד החדש עם הקעקועים. תחשבו על הסיפורים עם השקרים הקטנים והגדולים. תחשבו על כל הסיפורים ששמעתם מחברים שלכם. אתם יכולים לגנוב אותם.

סטורי טלר טוב הוא גנב סיפורים. ואני אומר את זה בביטחון של אדם שגנב את המשפט הזה.
ולפני שאתם מוצאים את סיפור המסגרת של החברה שלכם, העסק שלכם, המותג, השירות, השפעת שלכם (תהיו בריאים!) ספרו סיפור קטן בכל חתיכת תוכן. שני משפטים. זה הכל. ככה אולי לא יהיה לכם הסיפור הנהדר הזה שכולם מספרים, על איך הם היו עצובים ומסכנים (עד שהם מצאו את ההארה ונפתחה להם הצ’אקרה ועכשיו הם תורמים לילדים עניים), אבל יהיו לכם המון סיפורים טובים. בכל חתיכת תוכן.

ואנשים יקראו אתכם בהנאה. ויאמינו לכם. וירצו לשמוע עוד. כי לא תמיד חייבים מוסר השכל והארה והשראה וצ’אקרה וילדים עניים והכנסות. לפעמים מספיק משהו קטן שגנבתם מחבר. או איזה עלילת פקקים קטנה (צפריר תזמן 45 דקות! בוקר טוב צפריר!)

למזלכם, אני יכול ללמד אתכם לעשות את זה. לא לדבר על זה. לא להסביר לכם שאתם פשוט חייבים לספר סיפורים. פשוט לעשות את זה. לספר.

מה לומדים:

סטורי טלינג
עקרונות יסוד
עשה ואל תעשה
עקרונות הכתיבה המעאפנה
ומספרים סיפורים. ים של סיפורים

צפריר
052-7294433
bashanpr@gmail.com

ואחרי שכבר הזמנתם, אל תשכחו שכתיבה זה לא הוקוס פוקוס. אתם צריכים הכשרת כתיבה ארגונית אמיתית. אתם צריכים קורס כתיבה עסקי ארוך וממושך. אתם צריכים תהליך. ומכיוון שלא תמיד יש זמן לכל זה, אל תשכחו להזמין את “כתיבה אפקטיבית” ו”תכתוב תרוויח”.

אל תשכחו, כדי שהאנשים שלכם לא ישכחו.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה ריקהבחזרה לחנות