פרספקטיבה

קרה לכם שעמדתם בפקק ביציאה או כניסה לכביש, ומישהו חתך את התור ונכנס לפני כולם? איזה חרא בן אדם, הא?

קרה לכם שנורא מיהרתם לרופא של הילדה, למורה של הילד, לפגישה בעבודה, לשירותים, שלא יכולתם להתעכב אפילו לשנייה, וחתכתם את התור? וכל האנשים האלה שמצפצפים, מה הם עושים עניין? זה פעם אחת וזה באמת דחוף, לא ככה?

פרספקטיבה.

הילד הזה הוא עבריין

יצא לכם לחכות לילד בן  15עד שתיים או שלוש או ארבע לפנות בוקר, לא להשיג אותו, לקלל, להתעצבן, להרהר אם לפנות למשטרה? ואחרי זה, כשהוא חוזר, לגלות שהוא בכלל לא חשב שזה ביג דיל? “הסתובבתי עם חברים.” חתיכת ממזר לא מחונך!

יצא לכם להיות בני 15 ולשבת עם החבר’ה על הברזלים, עם גרעינים או בלי גרעינים, עם סיגריה או בלי סיגריה, מה זה משנה? כשישבתם שם על הברזלים, חשבתם על אבא ואמא בבית?

פרספקטיבה.

הרגע הזה שבו אתם מצליחים להוריד משקפיים ולזכור למה הצד השני מתנהג ככה. הרגע שבו אתם נזכרים מה עובר לו בראש – זה הרגע שבו אתם באמת מסוגלים לגשר על הפערים ביניכם: להפסיק לכעוס, לסלוח, לעניין, להיות אמפתיים, לרגש, למכור.

צפריר בשן

צפריר בשן

מספר סיפורים, כותב ומנחה סדנאות כתיבה לעסקים.

אני עובד עם לקוחות גדולים וקטנים – כאלה שצריכים עזרה כדי לספר את הסיפור שלהם, לכתוב את התסריט, הנאום או את הפוסט שלהם ואפילו לשפר את המסרים שלהם. חוץ מזה, אני מדריך עסקים ואנשים שרוצים לכתוב ולהעביר מסרים בעצמם.

אהבתם? שתפו את הפוסט
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה ריקהבחזרה לחנות