כיף, אינעאל העולם! כיף! מה רע?

כיף, אינעאל העולם! כיף! מה רע?

הפוסט הזה מתחיל אי שם בצפון צפון צפון מזרח פולין: כבר כתבתי פה בבלוג פעם אחת על פרשביז. אף אחד לא קרא את הפוסט ההוא. אבל זה בסדר. אני לא נעלב, חלילה. אני אכתוב פה לבד בשקט. אתם אל תקראו. באמת לא צריך.

ועכשיו, ישר למרכז תל אביב:

מאז שכתבתי את הפוסט ההוא שיחקתי בפרשביז עוד כמה פעמים. רחרחתי מסביב לעסק הזה ועברתי סדנה של שישה מפגשים עם רויטל פיזנטי, שמנהלת את פרשביז ישראל.

בקיצור, מסקנת המערכת: פרשביז זה ביזנס מיוחד. מיוחד כי ה-DNA שלו הוא פאן טהור. מדובר באנשים שעושים חשק לעבוד איתם, לחשוב איתם, לצחוק איתם ולהיכנס איתם לג’קוזי (אשכרה. ניסיתי.) והרויטל הזאת היא חתיכת ממזרה אמיתית, עם אינסטינקטים ותבונה רגשית שיש רק למעטים. ראיתי אותה עובדת אתי ועם אנשים אחרים, ולמדתי, בלי עין רע. אני אסיר תודה כשאני מוצא אנשים ללמוד מהם.

וגם המשחק הזה הוא טוב. טוב להתפתחות אישית ולתשומת לב לפרטים ולזיהוי של הדברים שאתם טובים בהם וגם של אלה שעומדים לכם בדרך. אם אתם טיפוסים ערניים שרוצים לגדול, להתפתח ולהשתפר במה שאתם עושים – זה בשבילכם. לכו לשחק.

כנס, לא תבואו?

ובקיצור, עד שאתם יושבים לשחק, החבר’ה האלה של פרשביז עושים כנס. קוראים לו “כנס עסק רב מימדי”, על שם הרב מימדי, שיש לו מונופול על חתונות, בר מצוות ובריתות בפתח תקוה דרום ומזרח. ובמסורת הפרשביזית, הכנס הזה יהיה מגניב. וכיף. ומחכים. כי זה מה שהם מייצרים שם: כיף וחוכמה.

חוץ מזה, אולי גם אני אדבר שם. אבל רק לשתי דקות, כדי לא לקלקל את הווייב. אמרתי שיהיה כיף, לא ככה?

אז 9.5, שעה 17:30, בית ציוני אמריקה. נתראה שם.

אני שב ומזכיר שאף אחד לא משלם לי על המלצות, ואני ממליץ רק על דברים שאני מאמין שהם טובים עבורכם. ועל פונטש-בננה, שהוא אולי לא טוב בשבילכם, אבל מה כל זה שווה בלי פונטש-בננה?

 

 

 

 

אהבתם? שתפו את הפוסט
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה ריקהבחזרה לחנות